Virtuální operátor

Hledáte alternativu pro mobilní volání, ale máte pocit, že všichni dominantní mobilní operátoři jsou jeden jako druhý? Že přechodem k žádném z nich nelze skutečně ušetřit? Přestaňte se točit v kruhu tří tradičních mobilních operátorů a vyzkoušejte virtuálního operátora FAYN!

Co znamená virtuální operátor?

Virtuální operátor, virtuál… Ať už nás nazvete jakkoli, jsme plnohodnotnou alternativou k tradičním mobilním operátorům.

Stejně jako tradiční mobilní operátoři, i my poskytujeme svým zákazníkům vlastní SIM karty, telefonní čísla a zákaznickou podporu. Nedisponujeme vlastní sítí mobilních vysílačů, „pouze“ si pronajímáme část kapacity sítě Vodafone. Díky velkému objemu provolaných minut, dat a SMS, které každý měsíc u dominantního operátora poptáváme, máme přístup k velmi zajímavým cenám, na které jednotlivec u těchto společností nikdy nedosáhne. Díky tomu můžeme příznivé ceny nabídnout i vám, koncovým zákazníkům.

Virtuální jsme pouze svým názvem, naše služby jsou naprosto reálné.

Výhody virtuálního operátora

Nejsme jediným virtuálním operátorem na českém trhu, avšak máme v rukávu pár argumentů, proč telefonovat právě přes nás:

  • Nabízíme férové ceny za volání, SMS zprávy i data. Více o našich cenách viz přehled tarifů.
  • Na telekomunikačním trhu působíme od roku 2002. Nejsme žádní nováčci, kteří včera vstoupili do oboru. Trhu rozumíme, máme pod sebou několik desítek tisíc spokojených zákazníků.
  • Netrpíme manýry velkých korporací. V případě problémů či nestandardních požadavků si vás nebudeme na zákaznické podpoře přehazovat jako horký brambor. Osobní přístup pro nás není prázdný pojem, zákazníci pro nás nejsou jen čísla ve statistikách.
  • S námi zůstáváte svobodní. Nenutíme vás výměnou za dobré ceny volání k závazku na několik let. Všechny naše smlouvy jsou uzavírané na dobu neurčitou s jen minimální výpovědní lhůtou.
  • Za přenos čísla k nám nic neplatíte.
  • Jako jediný virtuální operátor v ČR nabízíme možnost kombinace GSM volání a VoIP volání přes internet. Díky tomu jsme schopní nabídnout výrazně levnější volání než konkurence a dokonce i volání zdarma. Více o volání zdarma. I když tuto možnost dáváme všem, využívat ji vůbec nemusíte. I tak jsou naše ceny nejlepší na trhu.

Zaujala vás naše nabídka?

Pokračujte na přehled našich tarifů. Pokud se chcete na cokoli zeptat, zavolejte nám na číslo 910 25 25 25 nebo napište na adresu info@fayn.cz. Poradíme vám a zodpovíme veškeré dotazy.