Časté dotazy

Jaké je pokrytí signálem?
Pokrytí mobilním signálem je totožné se sítí Vodafone.

Jaké telefony podporuje vaše služba?
Naprosto všechny mobilní telefony.

Podporujete roaming?
Ano, s námi můžete volat z celého světa. Zde je seznam roamingových partnerů.

Podporujete mobilní internet (mobilní data)?
Samozřejmě, nabízíme vysokorychlostní mobilní internet. Buďto na 24 hodin o objemu 25 MB za cenu 15,99 Kč, nebo na 1 měsíc o objemu 150 MB za 80 Kč, 500 MB za 200 Kč a 1000 MB za 340 Kč s DPH. Internet lze libovolně aktivovat, deaktivovat, prodlužovat a navyšovat v Zákaznické zóně.

Jak si mohu službu objednat?
Zvolte si tarif na této adrese a projděte prosím procesem objednávky. E-mailem budete informováni o dalším postupu. Téměř okamžitě získáte přístup do Zákaznické zóny pod svým jménem a heslem. Mobilní tarif dostanete k účtu přidělen po zpracování našimi pracovníky.

Jak je to s vašimi paušály?
Všechny naše tarify lze platit formou kreditu nebo na fakturu. V případě dobíjení kreditu je třeba mít k 1. dni v měsíci vždy dostatek kreditu pro stržení paušálu a přidělení volných minut.

Volné jednotky platí do všech sítí?
Ano, volné jednotky lze čerpat do všech běžných sítí mobilních a pevných operátorů.

Převádí se volné jednotky?
Nevyčerpané volné jednotky se z jednoho měsíce do dalšího nepřevádí.

Jaké jsou zřizovací poplatky či závazky?
Nemáme žádné zřizovací poplatky. Pokud si přenesete k nám vaše číslo, je přenos zdarma. Přidělení nového čísla z našeho rozsahu stojí 49 Kč. Pouze u tarifu BASIC jen nutné pro aktivaci dobít kredit ve výši 300 Kč, který vám zůstane ke spotřebě. U tarifu BASIC je také nutné utratit minimálně 200 Kč během 3 měsíců. Všechny smluvní vztahy uzavíráme na dobu neurčitou, tedy bez závazků. Bližší obchodní podmínky a ceníky najdete zde.

Po objednání mobilního tarifu se mi zřídilo číslo pevné linky. O co se jedná?
Tarif ECONOMIC / COMFORT: jde o VoIP tarif automaticky a zdarma připojovaný k našim mobilním tarifům. Při založení účtu je automaticky zřízen a následně je k účtu po zpracování objednávky přidán mobilní tarif. VoIP tarif tak nemusíte využívat, je to jakýsi bonus z naší strany.

Mám další dotazy
Více informací se můžete dozvědět na našich stránkách www.fayn.cz, zejména v rozšířených často kladených dotazech a odpovědích. Případně jsme připraveni vám pomoci na čísle 910 25 25 25.